Lewopółkulowa układanka manipulacyjna (kolory podstawowe + wkręty: czarny, biały, pomarańcz, fiolet)

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: produkt na zamówienie - TERMIN REALIZACJI
Cena: 520,00 zł 520.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

uwaga:

pomoc jest wykonywana ręcznie i termin wykonania zależny jest od ilości złożonych zamówień 

https://www.blue-sky.com.pl/pl/i/REALIZACJA-ZAMOWIEN/13

 

 

ZAREJESTROWANY WZÓR PRZEMYSŁOWY

UWAGA: ZAREJESTROWANY WZÓR PRZEMYSŁOWY 

Kopiowanie, rozpracowywanie, oraz wykorzystywanie zdjęć i opracowania bez mojej zgody stanowi naruszenie i wiąże się                       

z konsekwencjami prawnymi, oraz finansowymi. 

 

 

ZESTAW ZAWIERA: 

2 x geoplan wtyczki

1 x geoplan wkręty

1 x deska do sekwencji

Zestaw schematów (schematy do odwzorowywania kulek/kolory, schematy do odwzorowywania figur, schemat na rzep -do mieszania elementów i tworzenia własnych wzorów, obrazki do odwzorowywania, schematy do pracy na geoplanie - figury i kształty + schematy do nauki cyfr - praca na geoplanie) 

Zestaw kart do lekcji trójstopniowej

-kolory, kolorowe koła, kolorowe figury, figury, liczby, symbole +, -, =, <, >

(*symbole  dołączone są aby wspomóc naukę liczenia, w połączeniu z liczbami dają dodatkową możliwość nauki liczenia. Dzięki nim możemy tworzyć proste zadania matematyczne i za pomocą geoplanów uczyć się dodawania i odejmowania, lub porównywania miększy niż / większy niż. Np na jednej podstawce układamy cztery kulki, na drugiej dwie i zadaniem dziecka jest dopasowanie odpowiedniego symbolu i wskazanie gdzie jest więcej?

*wykorzystanie kart figury + kolory, losujemy kartę i łączymy cechy. Np kiedy wylosujemy czerwony kolor i czerwony kwadrat zdobywamy punkt, ponieważ takie polączenie cech jest możliwe. Kiedy wylosujemy zielony kolor i kwadrat - tracimy kolejkę ponieważ takie połączenie nie jest możliwe i nie mamy takiej figury w zestawie)  Grac w połączenie cech możemy w kilka osób. 

*wykorzystanie kart kolorowe koła + kolorowe figury - zasada ćwiczenia j/w losujemy kartę i wykładamy na podstawkę tę, która odpowiada figurze w zestawie)

Instrukcja

Kolorowanka

Gumki recepturki + kołki

(UWAGA: standardowo karty są podpisane małymi literami, jest możliwość podpisów DRUKOWANYCH - poproszę o taką informację w komentarzu do zamówienia, można dokonać także zmiany kolorów np elementów wkręcanych, również poproszę o taką informację w komentarzu do zamówienia)

 

RECENZJA ZESTAWU -> http://edukacjawnaszymdomu.pl/manipulacyjna-ukladanka-lewopolkulowa-blue-sky-recenzja/

 

Ze względu na dużą ilość zapytań odnośnie kolorystyki, dodaję wskazówkę, że osobiście preferuję pracę na podstawowych kolorach i taką kolorsytykę też Państwu doradzam. Dzieciom łatwiej na nich pracować, ponadto w naszym życiu wszystko opiera się na tych barwach np. zadania w szkole, czy znaki drogowe.

Warto dokonać zmiany przy wkrętach, tę opcję traktuję jako rozszerzenie i element do zdobycia nowych umiejętności - zmiana kolorów przy tym etapie, będzie zatem rozszerzeniem słownictwa  - oraz utrudnieniem pracy;  schematy do odwzorowania będą opierały się na innej kolorystyce, co wówczas jest trudniejsze.

 

 graficzny opis ukłądanki

 graficzny opis układanki

 graficzny opis układanki

 

 

 

*  współpracująca z nami, autorka pomocy logopedycznych i promotorka edukacji poprzez zabawę- opracowała ponad 100 schematów będących rozszerzeniem układanki. Schematy dotyczą wersji kolorystycznej wg Marzeny Fenert, oraz podstawowej. Są do nabycia w postaci pliku pdf pod linkiem https://kreatywnewrota.pl/skle...

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl