Realizacja zamówień

Pomoce wykonywane przez firmę Blue-Sky, są autorskimi produktami wykonywanymi ręcznie (po złożonym zamówieniu).

Termin realizacji wynosi szacunkowo 4-6 tygodni i jest to termin podany na podstawie analizy dotychczasowych realizacji, jest to termin orientacyjny. 

Termin realizacji jest zależny od ilości złożonych zamówień, w związku z tym nie jestem w stanie podać konkretnej daty wysyłki. 

Jeśli mają Państwo wątpliwość, czy złożone zamówienie dotrze na czas (prezent urodzinowy, prezent świąteczny) uprzejmie proszę o skonsultowanie się pod numerem telefonu 502 101 675. 

Zamówienia są realizowane na bieżąco, nie zwlekam z ich realizacją - wyjątkiem są zdarzenia losowe. 

Ze swojej strony dokładam wszelkich starań, aby przesyłka dotarła do Państwa w stanie nieuszkodzonym i na czas. Nie odpowiadam za działania firm kurierskich i Poczty (strajki, zagubione paczki). Ze swojej strony zawsze podejmuję interwencję w sprawie niedotrzymania umowy z tytułu dostawy i biorę udział w interwencjach. Przy czym podkreślam, że prawnie moje zobowiązanie odnośnie dostawy towaru jest uregulowane po nadaniu paczki. Odbiorca także jest ZOBOWIĄZANY do zgłoszenia roszczeń w związku z otrzymaniem uszkodzonej przesyłki, lub jej braku. 

-> podpisy na karcie standardowo są zapisane małymi literami, jeśli życzą sobie Państwo podpis literami drukowanymi - proszę o informację

-> przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, otrzymają Państwo wiadomość. Jednocześnie wykonuję kilka zamówień (w pierwszej kolejności elementy drewniane, które następnie maluje. Ostatnim etapem jest wykonanie kart.)

-> nie jest możliwe skrócenie czasu oczekiwania, zamówienia są realizowane wg kolejności (bez względu na wybór płatności)

-> czas realizacji:
*jest zależny od ilości złożonych zamówień - może on trwać nawet do 30 dni roboczych (orientacyjnie)
* bardzo proszę o wyrozumiałość jeśli spóźnię się z wysyłką, Zestawy składają się z wielu elementów, każdy z nich jest wykonywany ręcznie - ze względu na to nie jestem w stanie na 100% określić daty wysyłki.
* Nie zwlekam z realizacją zamówień, wysyłki są realizowane na bieżąco. Obecnie szukam rozwiązania, które wpłynie na skrócenie czasu realizacji.
* Jeśli niepokoją się Państwo o swoje zamówienie, chcą wprowadzić zmiany - proszę o wysłanie emaila, sms lub wykonanie telefonu. Służę informacją i pomocą.

figury

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl