Producenci
Promocje
WTYCZKI układanka lewopółkulowa
WTYCZKI układanka lewopółkulowa
300,00 zł 285,00 zł
szt.
Klocki karetka
Klocki karetka
86,90 zł 80,00 zł
szt.
WTYCZKI zestaw deską sekwencyjną
WTYCZKI zestaw deską sekwencyjną
370,00 zł 340,00 zł
szt.
KONSTRUKCYJNA UKŁADANKA (z plikiem PDF)
KONSTRUKCYJNA UKŁADANKA (z plikiem PDF)
300,00 zł 270,00 zł
szt.
Lewopółkulowa układanka manipulacyjna
Lewopółkulowa układanka manipulacyjna
550,00 zł 520,00 zł
szt.
KONSTRUKCYJNA UKŁADANKA
KONSTRUKCYJNA UKŁADANKA
360,00 zł 330,00 zł
szt.
Auto betoniarka
Auto betoniarka
75,00 zł 60,00 zł
szt.
Klocki policja
Klocki policja
75,00 zł 60,00 zł
szt.
Drzewko
Drzewko
40,00 zł 30,00 zł
szt.
Auto garbus  - żółty
Auto garbus - żółty
20,00 zł 15,00 zł
szt.
Auto garbus  - czerwony
Auto garbus - czerwony
20,00 zł 15,00 zł
szt.
Auto garbus  - zielony
Auto garbus - zielony
20,00 zł 15,00 zł
szt.
Historia firmy

Blue – Sky jest firmą, która swój początek datuje na maj 2017 roku.

To właśnie wtedy rozpocząłem działalność, której celem jest tworzenie pomocy edukacyjnych i rozwojowych.

Priorytetem opracowanych przeze mnie pomocy jest potrzeba urozmaicenia oraz uzupełnienia terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, a także potrzeba wspierania rozwoju dzieci zdrowych w innowacyjny sposób.

Zanim na świat przyszedł mój syn uważałem, iż zabawki, które wyposażone są dźwięki i światełka wspaniale stymulują rozwój dziecka. Jednak, kiedy zacząłem się bacznie przyglądać wspomnianym wynalazkom, nieco się przeraziłem.

Głośno grające, świecące ostrym światłem zabawki, które w ostatecznej ocenie były złej jakości, wykonane ze sztucznych materiałów (najczęściej był to plastik), powodowały, że czułem dyskomfort i rozdrażnienie.

Widząc tak delikatną istotę zupełnie zmieniłem swoje stanowisko.

Stwierdziłem, że nie są to odpowiednie przedmioty dla dziecka, które jest wrażliwe na wszelkie bodźce. Dla dziecka, które potrzebuje delikatnej stymulacji, by prawidłowo się rozwijać.

W życiu miałem to szczęście, że udało połączyć się mój zawód z pasją i dzięki temu, podróżowałem w miejsca odległe od cywilizacji.

Tam dzieci nie mają dostępu do elektronicznych zabawek, natomiast dysponują zabawkami wykonanymi z naturalnych surowców, czyli            z drewna i kamieni, czy też z kawałków materiału. Pomysłowość tych dzieci zachwycała mnie, jednocześnie wzbudziła chęć do tego, by wprowadzić podobne pomoce w życie mojego syna. Inspirowałem się prostotą tychże zabawek, a także zauważyłem ich edukacyjne walory.

To był właśnie zalążek pomysłu, by tworzyć pomoce dla mojego synka, z którym od 12 miesiąca życia uczęszczamy na terapię logopedyczną, związaną z niedosłuchem. Obecnie moje pomoce edukacyjno – rozwojowe tworzę z myślą o dzieciach i ich rodzicach, a także terapeutach, czy logopedach, ponieważ z doświadczenia wiem, jak wygląda praca z dzieckiem w terapii.

Staram się tak opracować daną pomoc, by jej zastosowanie miało szerokie spektrum. Istotne jest również dla mnie to, by moje pomoce były poprawne także pod względem merytorycznym i dydaktycznym, dlatego też zasięgnąłem porad specjalistów, co więcej sam sukcesywnie poszerzałem swoją wiedzę.

Do Państwa rąk kieruję pomoce edukacyjne, które mają ogromy potencjał.

Dzięki swoim edukacyjnym walorom, sprawdzą się podczas zajęć ogólnorozwojowych, korekcyjno -kompensacyjnych oraz podczas zajęć terapeutycznych. Pomoce te wspomagają rozwój mózgu, szczególnie lewą półkulę, a także zdolności i umiejętności poznawcze, dodatkowo pozwalają uczyć się efektywniej i w atrakcyjnej dla dziecka formie.

Z poważaniem,
właściciel firmy Blue – Sky
Grzegorz Gadomski

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl